Ucuz tatil yerleri mi arıyorsunuz?

by admin | Cuma, Nis 18, 2014 | 4951 views

UCUZ-TATIL-YERIBaharın gelmesi ile insanlar tatil arayışı içine girdi.Soğuk havanın etkilerinden kurtulup, stres atman, dinlenmek ve eğlenmek amacıyla ucuz tatil yerleri aramaya başladı. Bunun için en uygun yer Avrupa…

Bahar ayında tur şirketleri birbirinden ilginç paketler hazırladı. Her yıl bahar dönemine denk gelen Paskalya, Asansiyon, İşçi Bayramı gibi Avrupa ülkelerinde tatil olan tarihlerde Türkiye’ye gelen yabancı turist sayısı artıyor. Bu dönemlerde gelen uçakların dönüş uçuşlarıyla da tur şirketleri yurtdışında hesaplı turlar düzenliyor.

ROMA PRAG TURLARI

Pronto Tur’un 05 Mart-08 Mart tarihleri arasında Prag turu 99 Euro’dan başlıyor. 04 Mart-07 Mart 2009 tarihlerindeki Paris tur paketi ise 299 Euro’dan satılıyor. 05 Mart-08 Mart Roma turunun fiyatı ise 299 Euro’dan başlıyor.

MADRİD TURU 99 EURO’DAN BAŞLIYOR

Kappa Tur’un 19-22 Mart 5 günlük Madrid turu 99 Euro’dan başlıyor. Ayrıca 4 günlük Prag turu da 99 Euro’dan satılıyor. 5 günlük Venedik-Floransa turu 199 Euro’ya satılıyor.

Etstur’un tur alternatifleri ise şöyle:Turlardan ilki olan 10 Nisan hareketli Roma turu 3 gece sürecek. 3 yıldızlı otellerde oda kahvaltı konaklama seçenekleriyle sunulan turlar panoramik Roma şehir turu, alan-otel-alan transferleri ve Türkçe rehberlik hizmetleri dahil 199 Euro’dan başlıyor.


3 ve 4 yıldızlı otellerde 3 gece oda kahvaltı konaklama sunan Floransa-Roma (Montecatini) turunun hareket tarihi ise 10 Nisan. Özel havayolları seferi ile İstanbul-Bologna gidiş/Roma-İstanbul dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti, panoramik şehir turları, alan-otel-alan transferleri, şehirlerarası transferler ve Türkçe rehberlik hizmetleri dahil olan turun fiyatı 229 Euro’dan başlıyor.

Diğer bir seçenek de Sicilya turu. 9 Nisan’da yola çıkacak, 4 gece sürecek tur 3 ve 4 yıldızlı otellerde oda kahvaltı konaklama seçeneği ile sunuluyor. Panoramik şehir turları, alan-otel-alan transferleri ve Türkçe rehberlik hizmetleri dahil olan turun fiyatı 169 Euro’dan başlıyor.

10 13 Nisan tarihleri arasındaki Milano turu, 149 Euro’ya, özel uçuşla, gidiş dönüş, 3 yıldız otellerde oda-kahvaltı konaklama ve Türk rehberler eşliğinde şehir tanıtım turu, ayrıca çevre turlara katılma imkanıyla düzenlenecek.

10 13 Nisan’da gerçekleştirilecek Milano-Cenevre turu, 229 Euro’ya, 3 yıldız ve 4 yıldız otellerde toplam 3 gece oda kahvaltı konaklama, Özel seferler ile gidiş dönüş, lüks otobüslerle şehirlerarası transferler, Türk rehberler eşliğinde şehir tanıtım turlarıyla gerçekleştirilecek.

İSPANYA’YA İLGİ ÇOK

İspanya’nın, farklı şehirlerine Paskalya’da yoğun ilgi olacak. Etstur’un sunduğu alternatiflerden ilki Barselona turu. 9 Nisan çıkışlı ve 4 gece sürecek tur 3 ve 4 yıldızlı otellerde 199 Euro’dan başlıyor.

İkinci seçenek ise 8 Nisan çıkışlı ve 4 gece sürecek Madrid turu. 3 ve 4 yıldızlı otellerde, oda kahvaltı konaklama sunan turun fiyatı 179 Euro’dan başlıyor.

08 Nisan hareketli Porto-Lizbon turu 4 gece sürecek. 4 yıldızlı merkezi otellerde, Porto’da 1 gece, Lizbon’da 3 gece oda-kahvaltı konaklama seçeneğiyle sunulan turun fiyatı 399’dan başlıyor.

Size karar vermek düşüyor, bu fiyatlardan sonra

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code