Ünlülerin paparazzilerden çektiği

by admin | Cuma, Ağu 29, 2014 | 3632 views

TUBA-UNSAL
Bu magazincilerin işi de gerçekten çok zor. Dur durmak bilmeden yeni haberler üretmek zorundalar yoksa ekmek elden gidiverir. Bir şut bir bakmışsın ki kapının önündesi..

Tabii bu gayretli faaliyet esnasında “kim vurduya” gitmek de var. Yani adamlar öyle bir haber – hem de gerçek olmayan – üretir ki bir bakmışşsın yuvan yıklılma safhasına gelmiş.

Böyle örnekler epeyi çok; Futbolcu Caner’in eşiyle olan ilişkisi, daha doğrusu araya bir şarkıcının ısrar ve azimle dahil edilmek istenmesi olayından bahsediyoruz. Bu beraberliğin bugün hala ayakta durması gerçekten de bayağı büyük bir başarı bizce..

Örneğin buna benzer diğer bir habere de TUBA ÜNSAL konu edilmiş durumda son günlerde. Başarılı oyuncunun bize göre gayet başarılı bir şekilde kurduğu ve yürüttüğü aile mutluluğunu tehlikeye sokacak boyutta haber üretilmiş vaziyette. Gerçekten de biraz insaf…


Dedikodulara göre Ünsal ile İynemli geçen hafta cuma günü Emirgan Pizza’da öpüşürken görüldü. Bu iddiaların gazete haberlerine yansıması üzerine açıklama yapmak zorunda kalan Tuba Ünsal’ise  şunları söyledi:

“23 Ağustos akşamı yakın arkadaşımız Aras Bulut İynemli’nin doğum gününden paylaştığım bir fotoğrafı sosyal medya hesabımdan alarak ‘günün dedikodusu’ başlığı ile servis eden, beni ve ailemi toplumun gözünde küçük düşürecek, kasıtlı ve maksatlı iftira haberi hazırlayan, doğruluğunu ispatlamadan yayınlanmasına onay veren gazete ve gazete yöneticilerini esefle kınıyorum. Kalabalık bir grup arkadaşımızla birlikte kutlama yaptığımız gecede bu haberin gerçek olmadığına başta arkadaşım Aras Bulut İynemli’nin kız arkadaşı olmak üzere onlarca kişi de tanıklık edecektir. Gerçekle uzaktan yakından ilgisi olmayan düzmece bu haberi yayınlayan gazetenin açtığımız en ağır tazminat davası ile cezalandırılacağına eminim.”

Paparazzilerin hayatlarını devam ettirmek için haber getirmek zorunda olduklarını anlıyoruz da, bu “başka insanların hayatlarını söndürme pahasına” olmamalı bizce. Zira buna süper egoistlik ve de vicdansızlık, hatta ahlaksızlık derler..

KAYNAK: MEDYA / Editör

Like it? Share it!