Urla Sanat Sokağı’nda 2016 Yeni Yıl Kutlamaları

URLA-SANAT-SOKAK-2016-KUTLAMA
Ege’nin en güzide ilçelerinden URLA’ da 30 Aralık akşamı çok güzel bir kutlama yapıldı..

Muhtemelen duymuş olabilirsiniz; Burada bir ZAFER SOKAK vardır.. Ama anılan adıyla “Sanat Sokağı” dır aynı zamanda burası.. Zira burada seramikçiler, atölyeler, ressamlar, hediyelik eşya üretici ve satış dükkanları, antikacılar vb birçok etkinlik üreten yerler mevcuttur..

Sokak yaz boyunca haftada 2 gün etkinlik düzenler ve burada dükkanlara ilaveten tezgahlar üzerinde insanlar kendi emekleriyle ürettikleri güzel eserlerini satarlar aynı zamanda..

İşte Sanat Sokağı’nı tanıtma misyonunu görev edinmiş olan UYSAD (Sokak Platformu) yeni yıl münasebetiyle çok güzel bir etkinlik düzenledi 30 Aralık’ta katılımcılar ellerinde meşalelerle meydandan Sanat Sokağı’na yürüdüler ve sokakta varillerde yanan ateşler ve müzik eşliğinde çok güzel bir kutlama yaptılar.. Gayet seviyeli ve eğlenceli bir kutlama..


Burada geçirilen güzel zaman için bu etkinliği düzenleyen PLATFORM üyelerine başta OZAN ISKIR olmak üzere teşekkür etmek lazım bizce.. Keşke ülkemizin her yerinde bu kadar medeni ve seviyeli insanlar bir araya gelebilse….

Bu vesileyle herkese ama bilhassa güzel insanlara mutlu ve sağlıklı bir yeni yıl diliyoruz.. Tabii inşallah diyoruz ülkemiz de sırtındaki melanetten kurtulur bir şekilde ..

Editör

VİDEO İÇİN RESMİN ÜZERİNE TIKLAYIN 🙂

URLA-KUTLAMA-RESIM

 

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code