Urla’da Sanat Sokağı ve bir ihracat fazlası mağazası: Kirpi Butik

by admin | Cumartesi, Nis 30, 2016 | 1449 views

KIRPI-BUTIK-RESIM
Bu yazıda biraz reklam yapalım dedik..  Şaka bir yana reklam demeyelim de “tanıtım” ve hatta paylaşım diyelim.. Zira bu sitede en önemli hedeflerimizden birisi de insanların güzel ve yararlı şeylerden haberdar olmalarına katkı yapmaktır..

Evet konuya gelirsek burada URLA ilçemizin ünü gittikçe artan Sanat Sokağı’nda küçük bir mağaza, daha doğrusu butikten bahsetmek istedik.. Özellikle de hanımları ilgilendiriyor konu.. Ege bölgesinde oturup da yolu Urla’ya düşen veya düşebilecek olan …


Burada yani Urla Sanat Sokağı’nda KİRPİ BUTİK adı altında faaliyet gösteren bir Ferhat ALCAR beyefendi var … Dükkanında ünlü markaların gerçek ihracat fazlalarını satıyor – yani mağazacılık deyimiyle çakma ürünler değil..

Fiyatlar da inanılır gibi değil.. üçte bir dörtte bir filan oranında daha ucuz.. Bazılarımız marka giyinmeyi severiz ama fiyatlar ateş pahası artık malum.. İşte size bir fırsat tanınmış marka ürünleri yarı, üçte bir dörtte bir fiyatına temin etme imkanı..

Size de ne kalıyor pekiyi? Yolunuz Urla ve Sanat Sokağı’ndan geçerse mutlaka bir merhaba demek Kirpi Butik’de Ferhat Beye ….

İrtibat telefonları ve diğer bilgiler ise şöyle:

Telefon 0507 – 744 07 45
https://www.facebook.com/kirpibutik
instagram/kirpibuttik

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code