VIV Turkey 2017 Tavukçuluk ve Teknolojileri Uluslararası Fuarı 6-8 Temmuz tarihinde İstanbul’da başlıyor

Tavukçuluk sektörü dünyada olduğu gibi Türkiye’de de son yıllarda büyük gelişmeler kaydetti. Birçok firma yurtdışından en yeni teknolojileri getirerek ülke vatandaşına hizmet yolunda kullanmakta yıllardır. İşte bu yeni teknolojiler genellikle uluslararası fuarlarda sergileniyor genellikle. Bu fuarlar arasında en önemlisi de VIV TURKEY. İşte, insan ve hayvan sağlığında biyogüvenliğe verdiği önem, sahip olduğu etik değer ve prensipleri ile 1985 yılından beri müşterilerine hizmet veren REFARM A.Ş. ‘de bu yıl 6 – 8 Temmuz 2017 tarihinde İstanbul Fuar Merkezinde 8.si düzenlenecek VIV TURKEY 2017 Tavukçuluk ve Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarına katılıyor.


Kanatlı sektörüne yenilikçi yaklaşımları ile birçok konuda öncülük yapan REFARM A.Ş. Dezenfektanlar, Rodent kontrol ürünleri, Kuluçka makineleri ve otomasyonu, Doğal yem katkıları ve besleme ürünleri, Aşı stabilizatörleri, Su ve su sistemi iyileştirici ürünleri ve yumurta yıkama makineleri v.b. geniş bir ürün portföyü ile ziyaretçilerine hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Fuar boyunca hem kendi uzman kadrosu ile hem de temsil ettiği firmaların üst düzey teknik kadrosu ile birlikte olma fırsatı yakalanacaktır.

Hiç şüphesiz ki tavukçuluk sektöründe çalışan insanlarımız ve profesyoneller bu fuarlara katılarak çok büyük kazanımar elde etmektedirler.

Biogüvenlik ve Tavukçuluk konusunda kapsamlı bilgi alamak için LİNKE TIKLAYINIZ

Like it? Share it!