Websitenizin Google’da yükselmesi için 18 ücretsiz “SEO Aracı”

by admin | Perşembe, Eki 16, 2014 | 1568 views

SEODiyelim ki bir websiteniz var ve bunun GOOGLE isimli arama motorunda daha yukarı sıralarda çıkmasını arzu ediyorsunuz (doğal olarak)..

Ama, bir de SEO denen bir şey var ki tam da baş belası bilmeyenler için.. Onsuz da olmuyor, zira GOOGLE’ın gözüne giremezsiniz..

Peki nasıl öğreneceksiniz bu işi? İşte size bu konuda ciddi şekilde ışık tutacak bir çalışma, bir profesyonel tarafından yapılan: Bilmeniz Gereken 18 Ücretsiz SEO Aracı


Eğer SEO’yu ve analiz yapmayı seviyorsanız,bu yazıyı mutlaka okumalısınız. Özellikle son arama motoru güncellemelerinden sonra siteniz ile ilgili çalışmalarda derin analizleri mutlaka yapmalı ve Site-İçi SEO çalışmalarınızı tam haliyle bitirmeden bir çalışma yapmamalısınız. Artık “link kasmak” diye tabir ettiğimiz yöntemler çoooook geride kaldı. Zira bu yöntemi günümüzde uygulayan büyük sitelere bile Google ceza vermekten hiç kaçınmıyor.

Aşağıdaki linki tıklayın ve METEHAN YEŞİLYURT isimli SEO profesyoneli tarafından hazırlanan yazıyı açarak söz konusu SEO araçlarını tanımaya başlayın..

Link Analiz Araçları

Editör

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code