Yurtdışı gezginleri için yepyeni bir destinasyon: Endonezya’da Bali adası

Bali adası Endonezya'da dır. Tapınaklar, ormanları mevcuttur. Turizm merkezidir.

Her ne kadar çoğumuz tatillerimizi ülke içinde geçiriyorsak da – özellikle ekonomik durum nedenli olabilir tabii – her bulduğu fırsatı ülke dışında ilginç yerler görerek değerlendirmek isteyen ve bunu yapacak ekonomik güce sahip olanlarımız da mevcut aramızda.. Hem de çok sayıda… Genellikle tercih edilen destinasyonlar Avrupa ülkeleri, ABD veya Dubai filan olur bildiğimiz üzere.. Ama dünyanın doğu köşesinde de çok güzel ve görülmeye değer yerler mevcut hiç şüphesiz. Örneğin Bali adası da bunlardan biri.. Biz değil TRIP ADVISOR isimli turizm kuruluşu söylüyor bunu.


Evet TRIP ADVISOR dünyanın en çok terrich edilen 25 destinasyonu arasında ENDONEZYA‘nın BALİ ADASINI ilk sıraya koymuş hem de… Biz de bir bakalım dedik nasıl bir yermiş burası.

Endonezya’ya ait olan Bali, çoğu kişiye göre “hem maceraperestler hem de huzurlu bir tatil isteyenler için” favori bir mekan. Burada beyaz kumsallara sahip denizin dalış için mükemmel bir mekan olduğu belirtiliyor mesela… Üstelik öyle bir yer ki burası maymunların cirit attığı, gizli taş tapınakların olduğu gür ormanları, da keşfedilmeyi barındıran bir ortamla karşılaşabiliyorsunuz.

Hani derler ya anlatmakla bitmez görmek lazım diye, işte biz de aşağıda bir video koyduk sizin için. Biletler mi?? Onu da siz temin edeceksiniz canım artık

Like it? Share it!