Hakkımızda

TÜRKİYEİNTERNETTE.COM isimli sitemiz yaklaşık 8 yıllık bir yayın hayatından sonra daha modern ve fonksiyonel bir dizayn ve görünümle siz ziyaretçilerinin karşısına çıkmış bulunmaktadır.

Sitemiz “GÜNLÜK” Haber Portalı “DEĞİLDİR”. Burada, medyada yer alan gündemin önemli haberleri, toplumu sosyal açıdan yakından ilgilendiren gelişme ve konular gibi ekonomi ve tabii ki siyasetle ilgili diğer haberler de yer almaktadır. Çoğunlukla kendi yorumlarımızı katarak veya kendi kalemimizden yazılmış şekliyle…

Bu arada en önemli misyonumuz olarak, güzel insanların güzel insanlarla karşılaşması ve hatta bir anlamda net ortamında da olsa buluşması hususunu kabul etmiş olduğumuzu da bilmeniz bizim için önemlidir.

Bu site, her gün yüzbinlerce sayfa gösterimi yapmıyor olabilir. Ama bir şeyi bugüne kadar yapmıştır ve bundan sonra da yapacaktır: Hakkaniyetten ayrılmadan, tarafsız bir şekilde ve kaliteden de ödün vermeden devam edecektir yoluna.

Tabii ki halkımıza eğitim yolunda katkıda bulunmak da en önemli hedeflerimizden biri olacaktır, şimdiye kadar olduğu gibi.

Sitemize tekrar hoş geldiniz.  Görselliğe de çok daha fazla yer veren yeni format sayesinde haberlerimizi, makalelerimizi daha büyük bir keyifle okuyacağınızı ümit ediyoruz.

Bu arada bazı eski haberlerimizi bulamayabilirsiniz. Bu durumda en azından haber başlığıyla arama kısmında “arama” yapmanızı öneririz.

Anlayışınız ve destekleriniz için teşekkür ederiz.

Editör