Cimboma dördüncü yıldızı taktığı için gönülden tebrikler

CIMBOM-SAMPIYON

Lefter’i bile Dolmabahçe’de canlı seyretmiş “veteran” bir Fenerbahçeli olarak Galatasaray Camiasını ve tabii ki HAMZA HOCA ve FURBOLCULAR en başta olmak üzere gönülden tebrik ederim. Gerçekten İYİ İŞ BAŞARDILAR. BRAVO GALATASARAY …

Bu AZİZ YILDIRIM gibi psikolik ve kişilik sıkıntılarrı olan kişilerin en başta kendi çevrelerine nasıl zarar verebileceği hususunda da BİR KAPAK (trend tabirle) olmuştur aynı zamanda.


Çaresizlikler içinde kıvranan, köprüyü geçerken 3 defa at değiştirmek zorunda kalan bir GS’ın nasıl bütün bunlara rağmen bir kişinin “KÖTÜ YÖNETİM ve DİKTATÖRLÜK HEVESİ” yüzünden son derece avantajlı durumda olan FB yi arkadan yetişip solladığının hikayesi olmuştur yine bu şampiyonluk.

Aziz Bey(efendi) inatla kalmaya devam ederse daha çok ismail KARTAL’lar bulur başımıza.. ve Fenerbahçe taraftarı da üzülmeye devam eder.

Aziz Bey(efendi) bugüne kadar artı eksi yapacaklarını yaptın bu camia için. NE OLUR ARTIK GİT.. Git de bu camia bir rejenerasyon yaşasın ve yeni bir ROTA çizsin kendine. Senin bu DİKEN gibi kişiliğin ve EGON ile bundan sonra FB yi daha da sıkıntılar bekler yoksa…

LÜTFEN KABULLEN VE ARTIK BIRAK FENER KENDİ KANATLARIYLA UÇSUN.

Like it? Share it!