Defne Samyeli artık AKP’li

by admin | Perşembe, Mar 28, 2013 | 3779 views

DEFNE-SAMYELIDefne Hanım’ a göre Sayın Emine Erdoğan ve kızları kesinlikle “KRALİYET” görüntüsü vermiyorlarmış. Sayın Samyeli unuttuğunuz ya da arzu ettiğiniz birşey var herhalde. Türkiye Kraliyet yönetimi, ile yönetilmiyor. Burası CUMHURİYET idaresi ile yönetilen bir ülke. Sanki KRALİYET GÖRÜNTÜSÜ vermiyorlar derken bunu bir özellik gibi söylemeniz ne kadar tuhaf… O rejime birgün kavuşursanız, .dlinizi kesmediğinize de pişman olabilirsiniz.

Akşam  gazetesinin verdiği habere  göre, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’a yakınlığı ile dikkat çeken eski haber spikeri Defne Samyeli AKP’ye üye oldu. Samyeli’nin gelecek genel seçimlerde milletvekili adayı olabileceği konuşuluyor.

Defne Hanım’ a göre Sayın Emine Erdoğan ve kızları kesinlikle “KRALİYET” görüntüsü vermiyorlarmış. Sayın Samyeli unuttuğunuz ya da arzu ettiğiniz birşey var herhalde. Türkiye Kraliyet yönetimi, ile yönetilmiyor. Burası CUMHURİYET idaresi  ile yönetilen bir ülke. Sanki KRALİYET GÖRÜNTÜSÜ vermiyorlar derken bunu bir özellik gibi söylemeniz ne kadar tuhaf… O rejime birgün kavuşursanız, .dilinizi kesmediğinize de pişman olabilirsiniz.


Spiker ve köşe yazarı Defne Samyeli de AKP saflarına katılan isimlerden. Emine Erdoğan ile yakınlığı artan Samyeli, AKP organizasyonlarında öne çıkmaya başladı. Samyeli, kadın adayların katıldığı hitabet yarışmasında jüri üyesi olmuş, 27 Ocak’ta yarışma bitiminde, Başbakan Erdoğan tarafından da tebrik edilmişti. Samyeli, son olarak Emine Hanım’ın 14-15 Şubat’taki Katar gezisine katılmıştı.

BİRİCİK SUDEN’ DE AKP’Lİ

Mazhar Alanson’un eşi Biricik Suden de AKP’ye katılan bir diğer ünlü sima. Beyoğlu Belediyesi Meclis üyesi adayı olan Suden, ’46 yaşındayım, eğlence bitti. AK Parti’nin belediyeciliğini başarılı buluyorum. İnandığım insanlarla birlikteyim. Eleştirilere kulağım kapalı’ demişti.

KRALİYET GÖRÜNTÜSÜ VERMİYORLAR

Katar’a Emine Erdoğan’la birlikte giden Samyeli, Güneş gazetesindeki köşesinde özetle şöyle yazmıştı: ‘Katar’da daha yakından tanıma olanağı bulduğum Emine Erdoğan’la ilgili, hem benim hem de katılan işkadını ekibinin genel düşüncesini sizlerle paylaşmadan olmaz. Tanıdığım ilk Başbakan eşi değil Emine Hanım. Ama en mütevazı olanı o, kesinlikle. Kendisi de, kızları da ‘kraliyet’ görüntüsü vermemeye azami dikkat gösteriyorlar. Emine Hanım, tek kelimeyle, ‘anne’. Hepimizle teker teker ilgilendi ve hepimize resmen ‘annelik’ yaptı. Sheikha’nın ekibi bile buna şaşırdı. İçtenliği, şefkati ve sıcaklığıyla tüm kadınların sevgisini kazandı.’

2009
Editör

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code