Emniyetten çok önemli uyarı: “Sakın durmayın sileceğinizi çalıştırmayın”

EMNIYET-UYARI
Dünyada tükettiği oksijeni hak etmeyen, canavar ruhlu pislikler mi ararsınız? Çok var.. Çok da gayret göstermeniz gerekmez bunlara rastlamanız için.. Zaten Allah korusun onlar size rastlayabilir he an. Nasıl mı? İşte aşağıda bir hikaye ve bizzat emniyetten yapılan ciddi bir uyarı. şaka filan değil, lütfen okuyun ve paylaşın. Bir kere böyle bir tuzağa düştüğünüzde hayatınız bile sönebilir.

Mesaj FACEBOOK’da sirküle ediyor ve aynen şöyle;

“ARKADAŞLAR LÜTFEN BİR 5 DAKİKANIZI AYIRIN BELKİ SİZE BELKİ BİR SEVDİĞİNİZE BİR FAYDASI OLUR OKUDUKTAN SONRADA PAYLAŞIN LÜTFEN HERKES GÖRSÜN.EMNİYETTEN ÖNEMLİ DUYURU – OKUYUN VE PAYLAŞIN..


Bölgesel bir yolda akşam üzeri eve dönerken, battaniyeye sarılmış bir çocuğun, bir araba koltuğunda yol kenarında terkedildiğini gördüm. Nedenini bile sorgulayamadım, neden de pek önemli değildi zaten, kafam da karma karışık olmasına rağmen duraklamadan yola devam ettim. Yerime ulaştıktan sonra, telefonla bilgi verdiğim polis karakolunca konunun derhal inceleneceği söylendi. Olay yerine gitmeden önce bana verdikleri uyarı çok ilginç…. “Yasadığımız devirde, bilmemiz lüzumlu şeyler çok önemli …Çeteler ve gangsterler bir araba sürücüsünün (özellikle bayanlar) arabasını durdurup ve ıssız kimsesiz yerde de olsa arabasından inerek yardım sağlayacak taktikler bulmakta çok ustalar. “Yerel polisin raporuna göre bazı gangsterlerin tercihen kullandıkları yöntem de, bir araba koltuğuna yapay bir bebeği oturtmak ve ıssız yol kenarına terk etmek… ve – kuskusuz – bir bayanın “terkedilmiş” bebeği görmeden yola devam edemeyeceği umuduyla”. “Ya bir orman kenarı, ya da otları uzamış çimenliklerden geçen yollara bırakıyorlar. Arabasından inen sürücü – kazara bir bayan – ormana sürüklenir, dövülür, cinsel tecavüze uğrar, acımaksızın da ölüme terk edilir. Bu şanssız, bir erkekse yiyeceği dayağı tasavvur edemezsiniz, üstünde kıymetli ne varsa hepsi alınır, o da yine ölümle ödüllendirilir (!) Hiçbir hal ve sebeple asla durmayın!!! Hemen 155 (polis numarası) telefon edin. VE,”NE GÖRDÜĞÜNÜZÜ, NASIL OLUŞTUĞUNU DÜŞÜNÜNÜN, ANIMSAYIN, SAKIN YAVAŞLAMAYIN ve yolunuza devam edin. SIK GÖRÜLEN BAŞKA BIR SENARYO : “Eğer akşam üzeri arabanızla gezinti yapıyorsanız, aniden arabanın camına YUMURTALAR atıldıysa, arabanızı kontrol için de olsa SAKIN DURMAYIN ve CAM SİLECEKLERİNİ ÇALIŞTIRMAYIN, NE CAM SİLECEK SIVI, NE DE SU İLE YIKAMAYIN; ÇÜNKÜ YUMURTALARA YAPIŞKAN BIR MADDE SÜRÜLMÜŞ OLDUĞUNDAN ÖN CAM %90 GÖRÜNMEZ HALE GELİR. İSTER İSTEMEZ ARABADAN ÇIKMAK ZORUNDA KALIRSINIZ VE CANİLERE YEM OLURSUNUZ. AYRICA EV HANIMLARI EVİNİZİN DIŞ KAPISINDAN BİR ANDA SU SIZMAYA BASLARSA HEMEN KAPINIZI AÇMAYIN KAPI DÜRBÜNÜNDEN KONTROL EDİN KIMSE GÖREMEZ YADA YABANCI BIRISINI GÖRDÜYSENIZ 155 E HABER VERIN. KULLANDIKLARI BELLİ BAŞLI TEKNİKLER. LÜTFEN AİLENİZİ ve DOSTLARINIZI BİLGİLENDİRİN.

Aman ne olur dikkat..

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code