İslamiyeti böyle çocuk öldürerek mi yayacaksınız “vahşiler”?

by admin | Çarşamba, Ara 17, 2014 | 1867 views

PAKISTAN-STUDENTS-MASSACREDAllah cezanızı versin “sözde” DİN UĞRUNA yaptıklarınız için

Zaman 21. Yüzyıl.. Amerikalı, Avrupalı AY ve MARS gibi uzak gezegenlere gidiyor, yıldızları keşfediyor..

Genetik bilimiyle yeniden insan yaratılıyor, klonlanıyor.. Neredeyse ölümsüzlüğün bulunmasına birkaç adım kalmış.. Eloğlu, yani bu pisliklerin “GAVUR” diye kendi ufak ve az gelişmiş beyinlerince hakir gördükleri “gerçek” insanlar bilim ve keşifler peşinde koşarken insanoğlunun yaşam kalitesini yükseltmek için, bu pislikler Suriye’de Irak’ta kafa kesiyor – sırf kendi mezhebinden değil diye müslümanların hem de – Pakistan’da da okul basıp öğretmenleri diri diri yakıyor ve 150 gencecik öğrenciyi öldürüyorlar..


Bu arada, Pakistan’da Taliban’ın öldürdüğü 148 çocuktan sonra Yemen’de de 45 çocuk öldürülüyor.Hangi amaç masum bir çocuk bedeninden daha kutsaldır be vicdansız “cehennemlik” zebaniler?

ALLAH CEZANIZI VERSİN SİZİN, “İnsan Müsveddeleri”.. Siz mi İSLAMI yayacaksınız..? Siz mi insanlara bu dini sevdirip de onun ne kadar “insanı seven, kucaklayan” bir din olduğunu herkesin öğrenmesini sağlayacaksınız..

Sizler gerçekten insanlık için bir felaketsiniz.. Gerçekten de insanın yaşamak için gönderildiği bu dünyada sizin gibi yaratıkların (bu kelime bile fazla) ne işi olabilir ki? Vahşetin ne olduğunu insan türüne göstermekten başka …

Tabii, en az sizin kadar suçlu ve “KATİL” olanlar sizin bu hunharca, katiyetle insanlık dışı eylemlerinizi son derece şiddetli bir şekilde yermeyen, önlemek için çaba göstermeyen, hatta zaman zaman alkış tutan “GÜÇ SAHİBİ SİYASETÇİLER” dir.

Esas bunların ALLAH CEZASINI VERSİN ve veriyordur.. ve MUTLAKA VERECEKTİR de…

Ama o zamana kadar sizin gibi canilerin bu tip eylemlerine engel olmak için hangi güç olursa olsun üzerine düşeni yapmalıdır – milliyetine, dinine bakılmaksızın..

Zira, dünyada bundan daha aşağılık ve vahşi bir eylem olamaz.

Sizleri milyarlarca insan lanetliyor.. Sizin dininiz buysa almayalım diyor.. İşte İslam için yaptığınız hizmet ancak bu..

Editör

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code