Ahmet Hakan’ı dövdürerek mi “muzaffer” olacaksınız?
Mümkün mü sizce?

AHMET-HAKANAHMET HAKAN’ a yapılan MELUN SALDIRIYI şiddetle KINIYOR ve bu aşağılık KALLEŞÇE olayın faillerinin bir an önce en ağır cezaya çarptırılmalarını bekliyoruz.

Eğer, MALUM ZAT bu tip saldırıların kendisine ve hatta AKP’ye duyulan nefreti daha da arttıracağını ve bırakın basını susturmayı tam aksine basının kenetlenmesine yol açıp kendi gidişini hızlandıracğını hala anlamıyorsa PES DOĞRUSU..


Bizim üzüldüğümüz BB gibi gerçekten da çok daha insan, mülayim ve de demokrat olduğuna inanmak istediğimiz bir kişinin (yaptığı onca yanlışa rağmen tabii) bu olayları ancak seyirci gibi izlemek zorunda kalması ve izlemesidir..

Bu beyefendi artık direksiyona kendi geçerek (her ne pahasına) belki de ülkenin tarihine adını altın harflerle yazdırabilecekken, saraydaki kişinin talimat ve kontrol alanı dahilinde kalmayı tercih ederek hem kendi hem de ülke adına inanılmaz bir fırsatı heba etmiştir ve halen de etmektedir.

Kendi şahsiyetini, kişiliğini ortaya koyarsın – ÜLKEN İÇİN (ve de kendi kişiliğin için).. ve gerekirse herkesle çarpışarak bu konuda, şu andaki amirin dahil. Gerekirse de şapkanı alır gidersin, arkandan “VAY BE NE ADAMMIŞ, HİÇ EĞİLMEDİ” dedirterek.

Herşeyden önce “BİR İNSAN”..
(İleri demokrasi ülkesinde yaşayan)

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code