En sevilen dizilerden Yalan Dünya sezonu açıyor

by admin | Çarşamba, Eki 29, 2014 | 3458 views

yalan-dunya
TV bilhassa kış akşamlarının vazgeçilmez eğlence kaynaklarından biri oluyor çoğumuz için; Kurtlar Vadisi’nden tutun da, CNBCE deki çok ilginç yabancı programlara kadar herkesin hoşuna giden ve keyif verecek birşeyler bulunabiliyor ekranda..

Bu arada öyle diziler var ki gerçekten de tiryakilik oluşturuyor.. Bunlardan birisi de şüphesiz “YALAN DÜNYA”. Gülse Birsel ilk işindeki başarısını burada da perçinledi adeta..


İşte bu dizi yani Yalan Dünya bu akşamı 22.30’da sezonu açıyor. Dizi, sektördeki diğer dizilerin aksine, bu yıl artık 75 dakika olacak!

Gülse Birsel konuyla ilgili şunları söyledi: ‘Yazmak da oynamak da bu yıl 75 dakika sayesinde çok kolaylaştı. Sahneler kısaldı, bölümler daha kompakt ve tempolu hale geldi. Sürükleyicilik, espriler ve bizim setteki neşemiz arttı. Zaten ilk bölümlerde hemen seyirci de fark edecektir. Hala ideal olduğunu düşündüğüm 50-60 dakikalardan çok uzağız, ama bu bile işin kalitesini çok arttırdı’.

Nil Karaibrahimgil’in  Yalan Dünya jenerik şarkısı, bu sezon Mehmet Erdem tarafından tekrar düzenlendi ve dizinin oyuncuları tarafından seslendirildi. Bu arada Yalan Dünya’ya katılan iki yeni oyuncu var. Daha önce dizide konuk olarak seyrettiğimiz amele karakterini canlandıran Necip Memili, ve apartmanın yeni kapıcısını oynayacak Haki Biçici. Bu iki zıt karakter, kaderin pis bir cilvesi olarak aynı kapıcı dairesinde yaşamak zorunda kalacak, ve birbirlerinin hayatlarını çok zorlaştıracaklar.

KAYNAK: MEDYA

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code