Hangikredi.com Türkiye’de en hızlı büyüyen 19. Şirket oldu

HANGI-COM-ODULDünyada gündemi en yoğun yaşayan ülkelerin hiç şüphesiz başından gelen Türkiye’mizde bir günlük hayat bir taraftan da hızla devam ediyor…

İnsanlar işe gidiyor, yiyip içiyor, evleniyor, çocuk sahibi oluyor… Tabii bu arada bir de mal mülk sahibi oluyor bu insanlar..

Gel gör ki işte tam da bu noktada hayat daha da zorlaşıyor. Zira araba ve ev gibi mal ve mülke yatırım yapmak isteyen vatandaş çoğunlukla bu toplu parayı anında ve bir defada çıkaramadığı için – ve de aileden kendisine bu konuda destek çıkacak yoksa eğer – bankanın yolunu tutup kredi başvurusunu yapmak zorunda kalıyor.

Tam da bu noktada vatandaşın kafası ciddi şekilde karışabiliyor. Çünkü neticede bütün banka kredileri üç aşağı beş yukarı birbirine çok benzediği halde bankalar pazarlama odaklı öyle satış ve tanıtım (tavlama demeyelim hadi) argümanları kullanıyorlar ki krediye müracaat eden adam bu argümanlar ışığında kıyaslama yaparken kafası iyice karıştığı için inanın bazen canından beziyor neredeyse.

İşte tam da bu noktada insanın güvenilebilir bir danışmana gereksinimi ortaya çıkabiliyor. Ama danışman dediğinizde öyle ucuz bir şey değil doğrusu. Hani adam akıl satacak ya.. Dolayısıyla vatandaş çaresiz kaderiyle baş başa kalabiliyor…


İyi ki şimdi özellikle de internetin gelişmesi ve dolayısıyla bu ortamda sonsuz kaynaklara ulaşabilmemiz sayesinde bu konuda da çareler tükenmiyor artık. Zira güvenilir firmalar size burada desteğini sunuyor… İşte bu firmalardan birisi de iLab Holding iştiraklerinden ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olan Hangikredi.com

Bilindiği üzere Türkiye’de finans ürünleri ve bankacılık hizmetleri 2013 yılından itibaren internet üzerinde erişilebilir hale gelmeye başladı ve tüketiciler internet üzerinden kredi arama ve bu konuda bilgilenmenin faydalarını gördüler. İşte bu alanda hizmet veren yani kullanıcılara “kredi hesaplama, karşılaştırma ve bankalara başvuru hizmeti sunan” ve ayrıca anlaşmalı olduğu bankalar için özel faiz oranları imkanı sağlayan online platformlardan biri olan Hangikredi.com firması ciddi çalışmaları neticesinde en çok büyüyen firmalar arasında en öndeki yerini aldı. Firma, kredi pazarı yıllık ortalama %15 – 20  büyürken  %425 oranında büyüme sağlamayı başararak TOBB’un ilk 100 listesinde 19. Sıraya layık görüldü.

TOBB, TEPAV ve AllWorld Network işbirliği ile belirlenen Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilk 100 şirketine ödülleri, 10 Ağustos 2015 Pazartesi günü, TOBB Başkanı Mustafa Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da katılımıyla Çırağan Sarayı’nda düzenlenen törende takdim edildi. Satış gelirlerindeki artışa göre belirlenen listede yer alan Hangikredi.com için ödülü, şirketin Genel Müdür’ü Yılmaz Sonışık aldı.

Biz de diyoruz ki iyi ki Hangikredi.com gibi firmalar var da, böylelikle tüketicinin hayatı birazcık kolaylaşabiliyor ve vatandaş daha rahat bir nefes alma imkanına kavuşuyor.

Advertorial

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code