Yobazlık.. tecavüz ve “insanlık” üzerine

RAPE

 

Yobazlık iyice azmış vaziyette ülkede – tabii yaşadığımız coğrafyada da hiç şüphesiz..

Gerici ve karanlık çağları geri getirme peşinde olan bazı yobazlar hayatın her alanında tam gaz yol alıyorlar artık bu güzelim ülkede… Pekiyi, hiç mi müdahale yok buna devlet tarafından? Bırakın müdahaleyi “resmen görmezden gelmek gibi pasif desteğin olduğu endişesine bile kapılıyor insan, olaylara bakıldığında…

Bu gerici ve insanlık dışı yaratıkların 2 şey umurunda; Birincisi “kaç huriyi götürecekleri”, ikincisi ise varsa yoksa “din iman para” – hani dünyalık desek … (kefenin cebinde alıp götüremeyecekleri)

Huriler bunları ancak cennette beklediği için, beklemeye sabrı olmayan bazı vahşilerin bu konudaki eksiklerini zaman zaman nasıl giderdiklerini – TELAFİ ETTİKLERİNİ – maalesef görüyoruz; TECAVÜZ fiilini kullanarak…

Bir hanım (yaşı da farketmeksizin) “etek mi giymiş, bir alımlı pantolon mu taşıyor üzerinde”, tecavüz mübahtır.. Allah pu pislikler tecavüz etsin diye yarattı ya o güzelim insanı… veya veya “bir hanım ailesine ve ülkeye ciddi ekonomik katkıda mı bulunuyor iş hayatında emek vererek” bak işte o da günahtır ve tecavüz bile edilse fırsatı bulunup mübahtır…


Bu tip pisliklerin Allah belasını versin tek kelimeyle ve yaşamları boyunca bir vesileyle mutlaka verecektir de, hiç şüphe olmasın … Be insanlık dışı yaratık; Diyelim ki IŞİD senin örneğin (üstelik de kapalı olan) bacına, çoluğuna, çocuğuna vs tecavüz etse – “bu kadının senin kapanması yeterli değil gerçek İslam adına” diye, senin İÇİN YANMAZ MI? Nasıl bir yaratıksın sen ya?

Allah insanı sadece bilmem nesini çıkarıp bir kadının üstüne binsin diye mi yaratmıştır? Vücudunda hiç mi başka organ yok işe yarayan bir tek önünde sallanan hariç? Dünyanın tek güzelliği, doğadan alabildiğiniz tek keyif zevk organınızı bir yere sokmak mıdır?

Hiç mi, “bir kitap okumak, bir müzik dinlemek, bir yürüyüş yapmak, bir tiyatro oyunu seyretmek, adam gibi bir fikir eseri okumak, bu dünyadan gitmeden önce arkanızdan isminizi andıracak bir fikir sanat eseri bırakmak gibi bazı ulvi şeylerden de keyif alınabileceğini bilmezsiniz?

Eğer hayatın bütün “KEYİF ve ZEVK” anlamı senin için yalnızca bir uzvunu bir yerlere sokmaksa, şunu bil ki beğenmediğin ve hayvan aşağıladığın kedi, köpek bile – birlikte yaşayanlar çok iyi bilir – senin bu yaşam anlayışından çok daha fazla derinliğe sahiptirler ve bunu gösterirler sahiplerine..

Biraz “İNSAN” ol Allah belanı vermeden önce… Artık, kadına “MUAMELE TUTACAĞIN ET PARÇASI” olarak bakmaktan vazgeç.. Üstelik kendi kadının da dahil.. Onun kılığına kıyafetine bakmaksızın ne kadar mükemmel bir varlık olduğunu, Allah’ın onu senin yanından bile geçemeyeceğin ne kadar üstün özelliklerle donattığına bir bak da gör, hele.. ve KENDİNE GEL.

Özetle.. Dünyanın anlamı yalnızca erkek denen yaratığın bilmem nesini bir yerlere soknasından ibaret değildir… Lütfen artık insan olalım da bunun farkına varalım, “can ve üstün varlık kadınları eve kapatmaya çalışmak” yerine..

Belki böylece her Allah’ın günü melun bir haber duymayız TV ve gazetelerde; Bilmem hangi hapisanede yine toplu tecavüzler.. veya bilmem nerede Fransız turisti tecavüz edildikten sonra öldürüldü vesaire vesaire.. Zira bu haberler, erkek cinsi adına, ülkemize ve insanlığa yapılan en büyük fenalıklardır..

İnsan olalım insan.. ÖNCE insan.

Editör

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code