Kurtlar Vadisi Pusu’da neler oluyor?

KURTLAR-VADISI“Bitmeyen senfoni” diye bir deyiş vardır malum.. Şimdi bitmeyen dizi diye de birşey var; O da Kurtlar Vadisi..

Hiç şüphesiz ki halen de seyreden insanlar yok değil bu diziyi bu kadar yıl sonra.. Ama, eski rağbeti görmediği de aşikar.. Çünkü tabiri caizse, tadında bırakmadı olayı.. Halbuki ilk başta bütün Türkiye nefesini tutup seyrediyordu.. Heyecanla.. gerilimle.. Şimdiyse, çoğu kişi nerdeyse dalga geçerek seyrediyor.. Yani o kadar saçma sapan bir senaryo olup çıktı, bu kadar yıl sonra..

Fakat, dizi kendine yeni bir de misyon edindi galiba son zamanlarda; “Paralel yapı mesajlarıyla cemaate göndermede bulunmak” gibi.. Yani bu iş de vadiye kaldı herhalde 🙂


Bu arada, son verdiği mesajlardan birisi de anayasa ile ilgili..

Kurtlar Vadisi Pusu’nun 10 Nisan akşamı yayınlanan 221. bölümünde yaşananlar şöyle;

Polat Alemdar kızı Elif’e kavuşur ancak Margaret’ın planları işe yararsa bu buluşma uzun sürmeyecektir. İstihbarat Müdürü Orhan’ın ölümünün ardından gizli mesajlar ortaya çıkar. Şimdi hem Ulak hem Polat’ın ekibi bu bilgilerin peşindedir. Akif ve Abdülhey, Ulak’ı deşifre edebilecek mi? Orhan’ın bıraktığı bilgilere önce kim ulaşacak?

Pusat ve Baltazar işbirliği devam ederken oyuna dâhil olacak yeni isim kim? Pusat, Baltazar’ın güvenini kazanacak mı?

Polat Alemdar’ın gündemindeki Anayasa süreci sağlıklı bir şekilde ilerleyecek mi? Bu süreci kötü etkileyecek isimler kim olacak?

Savcı Leyla hapishaneden çıkacak mı? Cahit, Safiye konusunda Polat’a verdiği sözü tutup, ondan uzak durabilecek mi? Şamil, Dişçi’nin kullandığı yöntemler nedeniyle hala Ivan’ın tesiri altındayken Raskoln için ne yapacaktır?
İşte bunlarla ilgili cevaplar 10 Nisan Perşembe akşamı atv ekranlarında yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu’nun 221. bölümündeydi..

İnşallah dizi daha da fazla yerlerde sürünmeden başka dizilere yelken açar prodüktör..

11.04.2014
Editör

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code