Yollarda “SEÇİM” trafiği

by admin | Pazar, Ağu 10, 2014 | 939 views

TRAFIK-100
Vatandaş için biraz zor oldu ama fedakarlık yapmaya hazır olanlar kararını verdi ve seçimdeki oy kullanabilmek için tatilini yarıda kesip (veya bitirip) ikamet ettiği yere dönmek için yola çıktı. Tabii bu da yine kilitledi yolları.. Bu vatandaşlara gerçekten de teşekkürler, bu bilince sahip oldukları için…


Umut ediyoruz ki bugün alınacak sonuçlar Türkiye’nin önünde kardeşçe, uyumlu ve milletin birbirine düşman olarak bakmayacağı, yolsuzluk ve zulmun sona ereceği ve cumhuriyetimizin temel ilkelerini koruyabileceğimiz bir dönemi de beraberinde getirsin. Allah zulum ve aşırı hırs, kin sahibi yüreklere (??) şefkat, vicdan, akıl nasip etsin.

Evet cumhurbaşkanı seçiminde oy kullanmak için tatil bölgelerinden ikamet ettikleri kentlere araçlarıyla seyreden vatandaşlar, Afyonkarahisar’da uzun araç kuyruğu oluşturdu. Tatillerini erken bitiren ya da ara veren özellikle İstanbul ve Ankara istikametine araçlarıyla yol alan vatandaşlar Afyonkarahisar’da trafik yoğunluğuna neden oldu.  Yaklaşık 10 kilometreyi bulan araç kuyruğu nedeniyle bazı sürücüler araçlarından inerek yol kenarındaki ağaçların altında bekledi.

Yoğunluk nedeniyle Güvenlik Kavşağı’nda çok sayıda trafik polisinin yanısıra 112 Acil Sağlık ekipleri de hazır bekletildi.

Tekrar hayırlı yolculuklar ve seçim sonuçları nasip olsun ülkemiz vatandaşlarına, inşallah.

Editör

Like it? Share it!

Leave A Response

*

code